TV s funkcí Posun zpět, Pause a Nahrávání 

SledovaniTV.cz - webTV do PC a mobilu  

V roce 2013 jsme pro naše zákazníky spustili webTV SledovaniTV.czjako druhou TV v domácnosti, se stále rostoucím počtem programů a funkcemi jako nahrávání (40h) a posun zpět (až 7 dní zpětně). Provozovatelem webTV je stejnojmenná společnost SledovaniTV.cz s.r.o. Historicky má v nabídce výjimku, programy Nova a Prima se zpětným přehráváním nyní nabízí s novým tarifem a za použití aplikace v LED/LCD SmartTV zákazníka (Samsung, LG, Ppanasonic) nebo Android SetTopBoxů zakoupených uživatelem. Pro naše zákazníky připojené k Internetu optickým kabelem jsme připravili zcela novou HDTV službu C2NET.TV, na kterou mohou přejít i stávající uživatelé webTV za níže uvedených podmínek.

 

C2NET.TV je chytrá HD TV bez kompromisů!

C2NET.TV nabízí špičkový obraz i zvuk v HD kvalitě (720p/1080p, volba více jazyků i titulků) nyní základní balíček s více než 55 programy, z toho je nejsledovanějších 20 v HD i SD kvalitě!. Tam, kde konkurence chce po Vás další poplatky, my nabízíme kvalitu i s vyspělými funkcemi jako je Posun zpět 7 dní, Nahrávání či Pause již v ceně tarifu Internetu bez příplatků!

Pro provoz služby je nutné zakoupit FullHD (1080p) Set-Top-Box Motorola ARRIS s RF (radio-frekvenčním) dálkovým ovládačem a HDMI výstupem (pouze LED, LCD a Plazma TV) za zvýhodněnou cenu 1490/1990 Kč a uhradit jednorázovou aktivaci služby s nastavením a zapojením přímo u Vás doma. Navíc získáváte možnost sledovat TV u Vás doma až na 3 dalších zařízeních (PC, tablet, mobil atd.) současně! Dle licenčních podmínek lze do domácnosti pořídit maximálně 2 SetTopBoxy. Druhý SetTopBox lze objednat za zvýhodněnou cenu 1990 Kč vč. DPH, provoz 2. SetTopBoxu vyjde na +45 Kč měsíčně k vašemu tarifu.

 

Chytré funkce Posun zpět 7 dní a Nahrávání - teď se TV přizpůsobí Vám!

Využijte nové funkce Posun zpět 7 dní s možností sledování Vašich oblíbených TV pořadů až týden "zpětně", možnost posouvání se během přehrávání, přeskočení reklam a dále Nahrávání až 20 hodin záznamu na virtuální DVR (Digitální Video Rekordér) s uložením na 1 měsíc, Pause a tzv. StartOver umožní přehrát sledovaný pořad od začátku!! Tyto funkce jsou ke všem TV balíčkům zcela ZDARMA!

 

1 + 3 = TV navíc v mobilu, PC a tabletu

K C2NET.TV provozované přes FullHD Set-Top-Box na Vaši televizi, získáváte možnost sledovat Vaše oblíbené pořady doma také na 3 dalších zařízeních jako jsou mobil, tablet (aplikace pro iOS, Android) nebo PC přes webový prohlížeč na adrese www.C2NET.TV, kdy každé zařízení může současně přehrávat jiný program. Samozřejmostí je Posun zpět 7 dní s možností sledování a nově i Nahrávání Vašich oblíbených TV pořadů až týden zpětně, možnost "jemného" posouvání se během přehrávání, přeskočení reklam, Pause atd. Tyto možnosti jsou ke všem TV balíčkům zcela ZDARMA!

 

Objednat Internet s C2NET.TV

 

Seznam nabízených programů v základním balíčku k tarifu 100 / 100 Mb :

ČT 1  ČT 1 Jednotka  Jednotka (STV 1) CT sport HD   ČT Sport HD TV Noe  TV Noe
 ČT 2  ČT 2 Dvojka  Dvojka (STV 2) Prima Love  Prima Love regionalnitelevize.cz  regionalnitelevize.cz
CT1_HD  ČT 1 HD    JOJ Family HD ČT 24  ČT 24 ORF eins  ORF eins
 ÄŒT2 HD  ČT 2 HD  TA3  TA3 Prima Love   Prima Love HD ORF zwei  ORF zwei
Nova HD  Nova HD Nova Cinema HD   Nova Cinema HD Déčko   Déčko  RTL  RTL
Nova 2 HD   Nova 2 HD Nova Action HD  Nova Action HD Nova Action   Nova Action  PRO7  PRO 7
 Nova Gold HD  Nova Gold HD  Nova  Nova Relax  Relax  TVP1  TVP1
Prima  Prima  Nova Gold  Nova Gold  V1 TV  V1  TVP2  TVP2
Prima HD   Prima HD TV Barrandov  TV Barrandov Rebel  Rebel  TVP Polonia  Polonia
Prima cool  Prima COOL  Prima MAX HD  Prima MAX HD Óčko  Óčko TVP Kultura  TVP Kultura
Prima COOL HD   Prima COOL HD Barrabdov TV HD  HD TV Barrandov Óčko Gold  Óčko Gold TVP Historia  TVP Historia
Prima Zoom  Prima Zoom Barrandov PLUS   Barrandov  plus HD Retro  RETRO music TVP Rozrywka   TVP Rozrywka
Prima ZOOM HD   Prima Zoom HD KINO Barrandov  HD Kino Barrandov slagrtv.png  Šlágr TV TVP Katowice   TVP Katowice
ČT art  ČT art ceska_televize_sport.png  ČT sport btv  btv Mňam  TV Mňam

  Změna programové nabídky a funkcí vyhrazena! Kompletní seznam ke stažení níže.

 

Volitelné balíčky TV programů

Chybí Vám v základní nabídce Váš oblíbený program? K základnímu tarifu Internetu s C2NET.TV Basic si můžete přiobjednat volitelné balíčky TV programů - Tematické balíčky SPORT / HBO / HBO MAX / FILMY / EROS / DĚTSKÉ / FILMBOX / DOKUMENT / NEWS (tabulka Tematické balíčky ve formátu pdf ke stažení zde) nebo Rozšířené balíčky Standard či Max (tabulka obsahující základní balíček Basic a rozšířené balíčky Standard, Max a  ve formátu pdf ke stažení zde). 

 

Pro objednání Internetu se službou C2NET.TV nebo dalších balíčků TV programů, nás kontaktujte na tel.: 558 111 111, e-mail nebo klikněte níže na tlačítko "Objednat Internet s C2NET.TV" a vyplňte formulář pro objednání služby s příslušným tarifem Internetu či TV balíčku.

Objednat Internet s C2NET.TV

 

  NÁVOD k použití služby C2NET.TV na SetTopBoxu ke stažení zde.

 


Programová nabídka C2NET.TV je přebírána od provozovatele převzatého TV vysílání KonekTel, a.s., webTV zajišťuje Sledovanitv.cz, s.r.o.